• Wat front-page-activity
  • Wanneer 21 oktober 2018, 13:00 - 16:00 (Europe/Amsterdam / UTC200)
  • Agenda-item aan agenda toevoegen iCal
  • Zondag 21 oktober, 13.00 uur - 16.00 uur
  • Locatie: Markiezenhof: Hofzaal en Franse Tuin (goed weer)
  • Entree: € 7,50 per kind (ouders / begeleiders gratis)
  • Kaartverkoop: UITVERKOCHT, ook geen deurverkoop
  • Geschikt voor: 4 t/m 10 jaar

Na een succesvolle en uitverkochte eerste editie Zeeridders & Prinsessen Dag kan een vervolg natuurlijk niet uitblijven! Op zondag 21 oktober vindt voor de tweede keer de Zeeridders & Prinsessen Dag plaats in het Markiezenhof. Voor kinderen tussen 4 en 10 jaar zijn er volop activiteiten.

Om 13:30 uur trappen we weer af met een nieuwe en spannende goochelvoorstelling in de Hofzaal. Daarna kun je je energie kwijt in een workshop mysterieuze dans... Kom in de pauze bij met iets lekkers, of laat je schminken door een van de Hofdames. Ben je creatief? Kom gezellig knutselen en laat je fantasie de vrije loop. Tegen het einde van de dag leer je de geheime goocheltrucs die je mee naar huis kunt nemen.. Kortom een boordevol programma!

De Zeeridders & Prinsessen Dag is het perfecte dagje uit met kinderen!

Programma

  • 13.00 uur ontvangst door Markies
  • 13.30 - 14.00 uur start programma – goochelshow
  • 14.00 – 14.30 workshop 
  • 14.30 – 15.00 pauze met iets lekkers, en je kunt geschminkt worden
  • 15.00 – 15.30 workshop 
  • 15.30 – 16.00 workshop 
  • 16.00 uur afsluiting, je krijgt iets leuks mee naar huis!

Let op: de begane grond is niet toegankelijk voor reguliere bezoekers. Het museum op de bovenverdiepingen is wel toegankelijk.

Gemist? Bekijk hieronder de leuke reportage van Omroep Brabant.