• Wat front-page-activity
  • Wanneer 01 juli 2018, 13:00 - 16:00 (Europe/Amsterdam / UTC200)
  • Agenda-item aan agenda toevoegen iCal
  • Zondag 1 juli, 13.00 uur / 16.00 uur
  • Locatie: Museumcafé, Markiezenhof
  • Tickets: €3,- (of reguliere prijs entree museum)

Sandra de Neef, kunstenares en oud-wielerkampioen geeft zondag 1 juli tussen 13.00 en 16.00 uur een workshop fietsmagneten maken. Je versiert een wielershirt, broek, bidon of fietswiel (mal). De workshop is leuk voor kinderen maar volwassenen zijn uiteraard ook welkom!

Sandra exposeert in Tuinzaal 1, het thema van haar kunstwerken is wielrennen. Ze won in 1980 en 1983 goud op het NK sprint, in 1981 goud op het onderdeel omnium (4 onderdelen op de baan) en in 1982 zilver op het NK sprint. Na de HBO-opleiding Beeldende Vorming werkt ze als docent beeldend. Tegenwoordig geeft ze ook veel workshops

Tussen 14 juni en 15 juli komen cultuur en sport samen in het Markiezenhof. Het WK wielrennen is op de Brabantse wal. In 'Door de bril van...' hebben Jan Janssen en Tineke Fopma een aantal collectiestukken uitgekozen waar ze een persoonlijke binding mee hebben. Ook de Tuinzalen staan in het teken van de wielersport.